EdTech ökosüsteem

Uudislood ja uuringud

Kogume siia rubriiki kokku EdTech valdkonda uudised, sh tegijaid tutvustavad õpi- ja edulood ning levitame ülemaailmseid valdkonna trende ja arenguid monitoorivaid uuringuid.

EdTech uudiskiri #3

Tegus EdTech sektori aasta on lõpule jõudmas ja vaatame tagasi oktoobri, novembri ja detsemberi tegemistele. Uudiskirja kolmandas numbris saab ülevaate toimunud üritustest, kus fookuses olid tuleviku tegijad ehk koolinoored. Samuti toome uudiseid Eesti EdTechide edukatest laienemistest väljapoole Eestit.
Read More ››

EdTech oktoobri uudiskiri #2

Loe ja tutvu EdTech kogukonna oktoobrikuiste tegemistega. Uues numbris jätkame ka haridusalgatuste tutvustamist ning kutsume novembri üritustele. Lisaks toome ka põnevaid lugemisi mujalt ja jagame viiteid rahvusvahelistele raportitele.
Read More ››

EdTech valdkonna uudiskiri #1

23. septembril ilmus esimene Eesti EdTech valdkonna uudiskiri, kus anname ülevaate EdTech valdkonna senistest tegevustest, alustame haridusalgatuste kogukonna liikmete tutvustamist ning jagame rahvusvahelisi noppeid ja lugemissoovitusi haridustrendidega kursis olemiseks. Lõpetuseks kutsume osalema lähiaja hariduse ja tehnoloogiaga seotud üritustele.

Soovime uudiskirja välja anda vähemalt korra kuus, kuhu koondame kokkuvõtted toimunud üritustest ning jagame infot uutest plaanidest. Olete oodatud oma lugusid ja saabuvaid üritusi meile edastama.
Read More ››

Future Founder Journey research 2018

Between June and November 2018 the Center for Applied Anthropology of Estonia conducted an anthropological research aimed at investigating the "Future Founder" journey.

The wider approach of our study dealt with the questions of how to develop the interest in entrepreneurship and digital competencies among children and adolescents. More specifically, our focus was on the field of cyber security and knowledge, skills, and attitudes that potentially encourage young people to become founders of startups.

This research was conducted in Estonian, executive summary is available in English.

Read More ››